naska orkestleden
agenda naska



dinsdag 18 december 2018

Joure, Kerst(familie)concert aanvang 20.00 uur

Lokatie: RK-kerk, Joure

Programma Christmas Concert:

Gloria–Vivaldi, Winter–Vivaldi

O Magnum Mysterium–Lauridsen en Magnificat-Rutter

Uitvoerenden:

Nationaal Symfonisch Kamerorkest

Noord Nederlands Kamerkoor

Dirigent: Jan Vermaning


Zaterdag 22 december 2018

Amsterdam, Koorbegeleiding aanvang 15.30 uur

Lokatie: Noorderkerk, Noordermarkt 48 te Amsterdam

Programma: Weihnachts oratorium – J.S. Bach

Dirigent: Marcel den Dulk(COV GrootNoord Amsterdam)


Zondag 23 december 2018

Monnickendam, koorbegeleiding aanvang 15.30 uur

Lokatie: Grote Kerk, de Zarken 2 te Monnickendam

Programma: Weihnachts Oratorium – J.S. Bach

Dirigent: Marcel den Dulk (Cantorij Monnickendam)


Zondag 20 januari 2019

Mijdrecht, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Locatie: RK-kerk te Mijdrecht

Programma: nieuwjaarsconcert

Dirigent: Gert Hans (Regiokoor de Ronde Venen)


Zaterdag 26 januari 2019

Maarssen, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Locatie: ntb kerk te Maarssen

Programma: werken van Haydn, Mendelssohn, Bach en Vivaldi

Dirigent: Gert Hans (gezamenlijke koren)


Zaterdag 16 februari 2019

Maarssen, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Pauluskerk, Breukelen

Programma: o.a. werken van: Lotti, Buxtehude, Handel en Haydn

Dirigent: Arjan van Dijk (CZOV Excelsior)


8, 9 en 10 maart 2019

Noordwijk, Koorbegeleiding aanvang:

Lokatie: Sancta Maria, Noordwijk

Programma: Stabat Mater – Karl Jenkins

Kunstklank Noordwijk


15, 16 en 17 maart 2019

Leiden, Koorbegeleiding aanvang:

Lokatie: Meelfabriek, Leiden

Programma: Stabat Mater – Karl Jenkins

Kunstklank Noordwijk


Woensdag 3 april 2019

Amsterdam, Koorbegeleiding aanvang 19.30 uur

Lokatie: Concertgebouw, Amsterdam

Programma: Mattheus Passion – J.S. Bach

Dirigent: Marcel den Dulk (GrootNoord Amsterdam)


Zaterdag 6 april 2019

Gouda, Koorbegeleiding aanvang 16.30 uur

Lokatie: H. Josephkerk, Gouda

Programma: Les sept paroles du Christ en Croix – Cesar Franck

Dirigent: Andre Vis(Hossanah Gouda)


Vrijdag 12 april 2019

Katwijk, Koorbegeleiding aanvang 19.30 uur

Lokatie: Dorpskerk, Katwijk

Programma: Mattheus Passion – J.S. Bach

Dirigent: Marcel den Dulk (COK Hallelujah Katwijk)


Vrijdag 12 april 2019

IJsselstein, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Basiliek, IJsselstein

Programma: Mattheus Passion – J.S. Bach

Dirigent: Bas van den Heuvel (COV IJsselstein)


dinsdag 16 april 2019

Emmen, Koorbegeleiding aanvang 19.30 uur

Lokatie: Grote-kerk, Emmen

Programma: Mattheus Passion – J.S. Bach

Dirigent: Hans de Wilde (NHL Stendenkoor)


woensdag 17 2019

Leeuwarden, Koorbegeleiding aanvang 19.30 uur

Lokatie: Grote-kerk, Leeuwarden

Programma: Mattheus Passion – J.S. Bach

Dirigent: Hans de Wilde (NHL Stendenkoor)


Vrijdag 19 april 2019

Dedemsvaart, Koorbegeleiding aanvang 13.30 uur

Lokatie: Hoofdstraatkerk, Hoogeveen

Programma: Johannes Passion – J.S. Bach

Dirigent: Leendert Runia (Sallands Bachkoor)


Zaterdag 4 mei 2019

Joure, Herdenkingsoncert aanvang 20.45 uur

Lokatie: RK-kerk, Joure

Programma: opdat we niet vergeten....

Dirigent: Jan Vermaning

Uitvoerenden: Nationaal Symfonisch Kamerorkest, Noord Nederlands Kamerkoor


Zaterdag 26 oktober 2019

Amersfoort, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: St. Joriskerk, Amersfoort

Programma: Requiem – G. Verdi

Dirigent: Bas van den Heuvel (Toonkunst Amersfoort)


Zaterdag 2 november 2019

Aphen aan de Rijn, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Maranatha kerk te Alphen aan de Rijn

Programma:

Requiem & Kronungsmesse – W.A. Mozart

Schubert symfonie nr. 8

Dirigent: Gert Hans (Jubilate Deo – Alphen a/d Rijn)


Zondag 17 november 2019

Maartensdijk, Koorbegeleiding aanvang ntb | middagconcert"

Locatie: Michaelkerk te Maartensdijk

Programma: Klassiek-Romantiek-Volksmuziek-Musical

Dirigent: Stephan Pas (Algemeen Zanggroep Maartensdijk)


Zaterdag 21 december 2019

Middelburg, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Locatie: Nieuwe Kerk te Middelburg

Programma: Messiah – G.F. Handel

Dirigent: Arno van Wijk (KOV Middelburg)


Vrijdag 10 januari 2020

Almelo, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote kerk, Almelo

Programma: diverse werken

Toonkunst Almelo


Zaterdag 28 maart 2020

Amersfoort, Koorbegeleiding aanvang 19.30 uur

Lokatie: St. Joriskerk, Amersfoort

Programma: Mattheus Passion – J.S. Bach

Toonkunst Amersfoort






Concerts in the past:



Zaterdag 24 november 2018

Elburg, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote Kerk, Elburg

Programma:

Mis in C – Rheinberger, Nun kommt den Heiland

J.S. Bach en Oratorio de Noel

Saint Saens

Dirigent: Ilia Belianko (Gelders Oratoriumkoor)


Zaterdag 17 november 2018

Zeist, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Locatie: ntb kerk te Zeist

Programma: werken van Haydn, Mendelssohn, Bach en Vivaldi

Dirigent: Gert Hans (gezamenlijke koren)


Zondag 11 november 2018

Edam, Koorbegeleiding aanvang 14.30 uur

Lokatie: Grote-kerk, Edam

Programma: Die Schopfung – J. Haydn

Dirigent: Benjamin Bakker (Zang Edam)


Zaterdag 10 november 2018

Dedemsvaart, Koorbegeleiding aanvang 19.30 uur

Lokatie: de Antenne, Dedemsvaart

Programma: Elias – F. Mendelssohn

Dirigent: Leendert Runia (Sallands Bachkoor)


Zaterdag 10 november 2018

Hattem, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Locatie: De open poort, Veldhoeve 1 te Hattem

Programma: Elias – F. Mendelssohn- Bartholdy

Dirigent: Jaap Neuteboom (Jubilate Deo Hattem)


Zaterdag 10 november 2018

Veenendaal, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Locatie: Kerkzaal Aller Erf te Veenendaal

Programma: Missa Tango - Palmeri

Dirigent: Hans Lamers (COV Veenendaal)


Vrijdag 9 november 2018

Drachten, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: de Lawei, Drachten

Programma: Elias – F. Mendelssohn

Dirigent: Gerben van der Veen(COV Gloria Deo Drachten)


Zaterdag 3 november 2018

Groningen, Koorbegeleiding aanvang 19.30 uur

Locatie: Martinikerk te Groningen

Programma: Elias – F. Mendelssohn

Dirigent: Leendert Runia (KOV Groningen)


Zaterdag Matinee 27 oktober 2018

Katwijk, Koorbegeleiding aanvang 16.00 uur

Lokatie: Vredeskerk, Katwijk

Programma: Kronungsmesse – Mozart en Messa do Gloria - Puccini

Dirigent: Marcel den Dulk (COK Hallelujah Katwijk)


Zondag 21 oktober 2018

Zandvoort, Koorbegeleiding aanvang 15.15 uur

Lokatie: ntb, Zandvoort

Programma: Requiem – G. Faure

Dirigent: Arjan van Dijk (Kamerkoor Airone)


Zaterdag 20 oktober 2018

Lochem, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Gudula-kerk, Lochem

Programma: oa werken van Gjeilo, Mendelssohn en Zelenka

Dirigent: Bas van den Heuvel (Vocaal Ensemble Lochem)


Zondag 14 oktober 2018

Zandvoort, Koorbegeleiding aanvang 15.15 uur

Lokatie: ntb, Amsterdam

Programma: o.a. Requiem – G. Faure

Dirigent: Arjan van Dijk (Kamerkoor Airone)


Zaterdag 13 oktober 2018

Nieuwkoop, koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Ned. Herv. Kerk te Nieuwkoop

Programma: werken van Mozart, Mendelssohn, Gluck en Rutter

Dirigent: Simon Stelling(Min Ghesellen Nieuwkoop)


Vrijdag 5 oktober 2018

IJsselstein, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Basiliek, IJsselstein

Programma: Elias – Mendelssohn

Dirigent: Bas van den Heuvel (COV IJsselstein)


Zaterdag 29 september 2018

Nijmegen, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Boskapel, Nijmegen

Programma: Romancero – Tedesco en Misa a Buenos Aires - Palmeri

Dirigent: Hans de Wilde (Toonkunstkoor Nijmegen)


Zaterdag 16 juni 2018

Amsterdam, Koorbegeleiding aanvang 20.15 uur

Lokatie: Gertrudiskathedraal, Willemsplantsoen 2, Utrecht

Programma: diverse werken W.A. Mozart

Dirigent: Andre Vis (Kamerkoor Estrivo)


Zondag 27 mei 2018

Amsterdam, Koorbegeleiding aanvang 19.30 uur

Lokatie: Concertgebouw, Amsterdam

Programma: Messiah – G.F. Handel

Dirigent: Marcel den Dulk (GrootNoord Amsterdam)


Vrijdag 4 mei 2018

Herdenkingsoncert aanvang 20.45 uur

Lokatie: RK-kerk, Joure

Programma: Schindler’s List, Gabriels Oboe en Requiem van Mozart

Dirigent: Jan Vermaning

Uitvoerenden:

Nationaal Symfonisch Kamerorkest

Noord Nederlands Kamerkoor

Solisten: Anita Jongerman – viool & Arco van Zon – hobo


Vrijdag 4 mei 2018

Elburg, Koorbegeleiding aanvang 20.30 uur

Lokatie: Grote Kerk, Elburg

Programma: Herdenkingsconcert

Dirigent: Ilia Belianko (Gelders Oratoriumkoor)


Vrijdag 30 maart 2018

Amsterdam, Koorbegeleiding aanvang 19.30 uur

Lokatie: Broerenkerk, Zwolle

Programma: Mattheus Passion – J.S. Bach

Dirigent: Arise Kampen


Vrijdag 30 maart 2018

Middelburg, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Locatie: Zeeuwse concert- en gehoorzaal te Middelburg

Programma: Johannes Passion – J.S. Bach

Dirigent: Arno van Wijk (KOV Middelburg)


Woensdag 28 maart 2018

Leeuwarden, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote-kerk, Leeuwarden

Programma: Johannes Passion – J.S. Bach

Dirigent: Hans de Wilde (Stendenkoor)


Dinsdag 27 maart 2018

Emmen, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote-kerk, Emmen

Programma: Johannes Passion – J.S. Bach

Dirigent: Hans de Wilde (Stendenkoor)


Zaterdag 24 maart 2018

Monnickendam, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote Kerk, de Zarken 2 te Monnickendam

Programma: Johannes Passion – J.S. Bach

Dirigent: Marcel den Dulk (Cantorij Monnickendam)


Vrijdag 23 maart 2018

Katwijk, Koorbegeleiding aanvang 19.30 uur

Lokatie: Dorpskerk, Kerklaan 12 te Katwijk

Programma: Mattheus Passion – J.S. Bach

Dirigent: Marcel den Dulk (COK Hallelujah Katwijk)


Vrijdag 23 maart 2018

Woerden, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Bonaventura-kerk te Woerden

Programma: Johannes Passion – J.S. Bach

Dirigent: Andre Vis (Woerdens Vocaal Ensemble)


Zaterdag 10 maart 2018

Amersfoort, Koorbegeleiding aanvang 19.30 uur

Lokatie: St. Joriskerk, Amersfoort

Programma: Mattheus Passion – J.S. Bach

Dirigent: Bas van de Heuvel (Toonkunst Amersfoort)


Zondag 18 februari 2018

Mijdrecht, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Locatie: RK-kerk te Mijdrecht

Programma: Requiem en Kronungsmesse – W.A. Mozart

Dirigent: Gert Hans (Regiokoor de Ronde Venen)


Donderdag 8 februari 2018

Leeuwarden, Koorbegeleiding aanvang 16.00 uur

Locatie: Leeuwarden (besloten)

Programma: Magnificat – J.S. Bach

Dirigent: Hans de Wilde (Stendenkoor)


Vrijdag 2 februari 2018

Uithoorn, kindervoorstelling/educatie (besloten)

Lokatie: De Schutse, Uithoorn

Programma:

Peter en de Wolf

De geschiedenis van het olifantje Babar

Dirigent: Bob Berkemeier (SCAU)


Zaterdag 20 januari 2018

Veenendaal, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Locatie: Basiliek te Veenendaal

Programma: Die Schopfung – J. Haydn

Dirigent: Hans Lamers (COV Veenendaal)


Dinsdag 19 december 2017

Joure, Kerstconcert aanvang 20.00 uur

Lokatie: RK-kerk, Joure

Programma: Messiah – G.F. Handel

Uitvoerenden:

Nationaal Symfonisch Kamerorkest

Noord Nederlands Kamerkoor

Dirigent: Jan Vermaning


Woensdag 13 december 2017

Nijmegen, Koorbegeleiding aanvang 19.30 uur

Locatie: Concertgebouw de Vereeniging te Nijmegen

Programma: Weihnachtsoratorium – J.S. Bach

Dirigent: Hans de Wilde (Toonkunstkoor Nijmegen)


Zaterdag 25 november 2017

Middelburg, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Locatie: Zeeuwse Concertzaal Middelburg

Programma: Hohe Messe – J.S. Bach

Dirigent: Arno van Wijk (KOV Middelburg)


Zaterdag 18 november 2017

Amsterdam, Koorbegeleiding aanvang 15.30 uur

Locatie: Dominicuskerk te Amsterdam

Programma: Magnificat – J. Rutter en Kronungsmesse – W.A. Mozart

Dirigent: Marcel den Dulk (COV Groot Noord)


Zaterdag 18 november 2017

Zeist, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Oosterkerk, Zeist

Programma: werken van Hasse, Handel en Mozart

Dirigent: Gert Hans (Le Shaddai)


Zaterdag 18 november 2017

Steenwijk, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote Kerk, Steenwijk

Programma: Hohe Messe – J.S. Bach

Dirigent: Rob Meijer (COV Steenwijk)


Zaterdag 11 november 2017

Breukelen/Maarssen, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: ntb, Breukelen/Maarssen

Programma: werken van Schubert, Vivaldi en Bach

Dirigent: Gert Hans (gezamenlijke koren)


Vrijdag 10 november 2017

IJsselstein, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Basiliek, IJsselstein

Programma: Lobgesang – Mendelssohn en Missa Solemnis - Schubert

Dirigent: Bas van den Heuvel (COV IJsselstein)


Vrijdag 10 november 2017

Groningen, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Locatie: Nieuwe Kerk te Groningen

Programma: Kronungsmesse, Requiem – W.A. Mozart

Dirigent: Leendert Runia (KOV Groningen)


Zaterdag 4 november 2017

Alphen aan de Rijn, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: ntb, Alphen aan de Rijn

Programma: werken van Schubert, Vivaldi en Bach

Dirigent: Gert Hans (gezamenlijke koren)


Zaterdag 4 november 2017

Dedemsvaart, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: de Antenne, Dedemsvaart

Programma: Cantate 61 en 80 – J.S. Bach + Te Deum Stolzel

Dirigent: Leendert Runia (Sallands Bachkoor)


Vrijdag 3 november 2017

Almelo, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote Kerk, Almelo

Programma: the Mirror of Perfection – Richard Blackford en St. Jorismis – Herman Finkers

Dirigent: Arno Vree (Toonkunstkoor Almelo)


Vrijdag 3 november 2017

De Lier, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: de Dom, De Lier

Programma: Credo – Vivaldi, Stabat Mater – Haydn en Requiem - Eberlin

Dirigent: Rob Meijer (Oratoriumkoor de Lier)


Zondag 15 oktober 2017

Eelde, familie-voorstelling aanvang 14.00 uur

Locatie: Buitenplaats te Eelde

Programma: n.t.b.

Kamerensemble NASKA en vertelster Herma van Piekeren


Zaterdag 7 oktober 2017

Amersfoort, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: St. Joriskerk, Amersfoort

Programma: Magnificat – Rutter & Gloria - Vivaldi

Dirigent: Bas van de Heuvel (Toonkunst Amersfoort)


18-22 juli 2017

Noordwijk, „Gestrand Verlangen"

Locatie: Theater aan Zee te Noordwijk

Dido en Aeneas – H. Purcell

Dirigent: Herma van Piekeren (Kunstklank)


Zondag 21 mei 2017

Amsterdam, Koorbegeleiding aanvang 15.30 uur

Locatie: Westerkerk te Amsterdam

Programma: Requiem & Cantique – Faure, Hanna wa Saku – Yoko en Music Makers – Elgar

Dirigent: Marcel den Dulk (COV Groot Noord)


Woensdag 17 mei 2017

Nijmegen, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: De Vereeniging, Nijmegen

Programma: Nelsonmis – J. Haydn en Magnificat BWV 243 – J.S. Bach

Dirigent: Hans de Wilde (Toonkunstkoor Nijmegen)


Donderdag 4 mei 2017

Woerden, Koorbegeleiding aanvang 20.45 uur

Locatie: Bonaventura Kerk te Woerden

Programma: Requiem – Durufle en Cantique - Faure

Dirigent: Andre Vis (Woerdens Vocaal Ensemble)


Maandag 1 mei 2017

Joure, Herdenkingsoncert aanvang 20.00 uur

Lokatie: RK-kerk, Joure

Programma: uit het dagboek van Anne Frank met muziek-beelden

Dirigent: Jan Vermaning

Uitvoerenden:

Nationaal Symfonisch Kamerorkest

Noord Nederlands Kamerkoor/Kinderkoor

Tekst: Sieger Bijsterveld


Vrijdag 14 april 2017

Hoogeveen, Koorbegeleiding aanvang 13.30 uur

Lokatie: Hoofdstraatkerk, Hoogeveen

Programma: Mattheus Passion – J.S. Bach

Dirigent: Leendert Runia (Sallands Bachkoor)


Woensdag 12 april 2017

Emmen, Koorbegeleiding aanvang 19.30 uur

Lokatie: Grote-kerk, Emmen

Programma: Mattheus Passion – J.S. Bach

Dirigent: Hans de Wilde (Stendenkoor)


Dinsdag 11 april 2017

Leeuwarden, Koorbegeleiding aanvang 19.30 uur

Lokatie: Grote-kerk, Leeuwarden

Programma: Mattheus Passion – J.S. Bach

Dirigent: Hans de Wilde (Stendenkoor)


Zaterdag 8 april 2017

Elburg, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote Kerk, Elburg

Programma: Messiah – G.F. Handel

Dirigent: Ilia Belianko (Gelders Oratoriumkoor)


Zaterdag 8 april 2017

Breukelen, Koorbegeleiding aanvang 15.00 uur

Lokatie: Pieterskerk, Breukelen

Programma:Les sept paroles du Christ en Croix – C. Franck en Stabat Mater - Rheinberger

Dirigent: Andries Jagt (CZOV Excelsior)


6 april 2017

Locatie: de Ogterop te Meppel

Educatieve voorstelling: "Er reed een trein naar Sobibor"

autobiografische lezing (over Jules Schelvis), film en muziek

Medewerkers:

Sieger Bijsterveld - verteller

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Jan Vermaning

Organisatie: stichting School en Kunst


Maandag 3 april 2017

Amstelveen, Herdenkingsconcert: 'Jules Schelvis 1921-2016', aanvang 20.00 uur

Lokatie: St. Augustinuskerk, Amstelveen

Programma: o.a. Requiem – W.A. Mozart

Medewerkers:

Nationaal Symfonisch Kamerorkest & Kleijnkoor Noordwijk

Amaryllis Dieltiens (sopraan), Marjolein Niels (alt)

Jan Willem Schaafsma (tenor), Henk Neven (bas)

Dirigent: Jan Vermaning (Herma van Piekeren - repetitor Kleijnkoor)

coproductie St. Nationale Herdenking Joure, Stichting Sobibor en Gemeente Amstelveen


Zondag 2 april 2017

Lochem, Koorbegeleiding aanvang 15.00 uur

Lokatie: Gudulakerk, Lochem

Programma: Johannes Passion – J. S. Bach

Dirigent: Bas van den Heuvel(Vocaal Ensemble Lochem)


Zaterdag 1 april 2017

Monnickendam, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote Kerk, de Zarken 2 te Monnickendam

Programma: Johannes Passion – J.S. Bach

Dirigent: Marcel den Dulk (Cantorij Monnickendam)


Zondag 26 maart 2017

Scharnegoutum, Koorbegeleiding aanvang 16.00 uur

Locatie: Martenskerk te Scharnegoutum

Programma: divers kerkmuziek

Dirigent: Sjoerd van der Veen (Martens Cantorij)


Donderdag 23 maart 2017

Drachten, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: n.t.b., Drachten

Programma: Johannes Passion (Schumann versie)

Dirigent: Gerben van der Veen(COV Gloria Deo Drachten)


Maandag 19 december 2016

Joure, Kerst(familie)concert aanvang 20.00 uur

Lokatie: RK-kerk, Joure

Programma:

Christmas Carols – traditional

1e deel Messiah – G.F. Handel

Notenkraker Suite – P I. Tsjaikovsky

Uitvoerenden: Nationaal Symfonisch Kamerorkest

Noord Nederlands Kamerkoor en solisten

Dirigent: Jan Vermaning


Vrijdag 16 december 2016

Amsterdam, koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Westerkerk te Amsterdam

Programma: Kerstconcert met werken van Rutter, Bach en Handel

Dirigent: Marcel den Dulk (COV GrootNoord Amsterdam)


Zondag 11 december 2016

Monnickendam, Koorbegeleiding aanvang 14.30 uur

Lokatie: Grote Kerk, de Zarken 2 te Monnickendam

Programma: Messiah – G.F. Handel

Dirigent: Marcel den Dulk (Cantorij Monnickendam)


Zaterdag 10 december 2016

Leeuwarden, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote-kerk, Leeuwarden

Programma: o.a. Misa Tango - Palmeri

Dirigent: Hans de Wilde (Stendenkoor)


Zaterdag 19 november 2016

Voorburg, Koorbegeleiding aanvang 16.00 uur

Lokatie: Oude-Kerk, Voorburg

Programma: werken van o.a. Poulenc, Manneke, Sweelinck, de Klerk en Andriessen

Dirigent: Klaas-Jan de Groot (Kamerkoor Voix Jolies)


Vrijdag 18 november 2016

Drachten, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: de Lawei, Drachten

Programma: oa Requiem – Mozart (Mendelssohn versie)

Dirigent: Gerben van der Veen (COV Gloria Deo Drachten)


Zaterdag 12 november 2016

Veenendaal, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: De Lampegiet, Veenendaal

Programma: Beethoven-project

Dirigent: Hans Lammers (COV Veenendaal)


Zaterdag 12 november 2016

Vaassen, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Marinuskerk te Vaassen

Programma: Psalm 95 – Mendelssohn en Gloria - Puccini

Dirigent: Han Siertsema (Regionaal oratoriumkoor Epe)


Zondag 6 november 2016

Mijdrecht, Koorbegeleiding aanvang 15.00 uur

Lokatie: RK-kerk, Mijdrecht

Programma: Kerstconcert met werken van Hummel, Mendelssohn en Berlioz

Dirigent: Gert Hans (Regiokoor de Ronde Venen)


Zondag 6 november 2016

Zevenaar, Koorbegeleiding aanvang 15.30 uur

Lokatie: Andreaskerk te Zevenaar

Programma: Kronungsmesse en Excultate Jubilate – Mozart, Gloria - Vivaldi

Dirigent: Christel Gelderman (Liemers Cantorij)


Zaterdag 5 november 2016

Groningen, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: AA-kerk, Groningen

Programma: Coronation Anthems – G.F. Handel

Dirigent: Edwin Velvis(Nothern Voices)


Zaterdag 5 november 2016

Dedemsvaart, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Kerkelijk Centrum 'de Antenne' te Dedemsvaart

Programma: Kronungsmesse en Requiem – W.A. Mozart

Dirigent: Leendert Runia (Sallands Bachkoor)


Dinsdag 5 juli 2016

Meppel, CD-opname

Lokatie: Mariakerk, Meppel

Programma: Concert van Nico Verrips

Organisatie: Mannes Hofsink


Woensdag 4 mei 2016

Noordwijk, Herdenkingsoncert aanvang 21.00 uur

Lokatie: Oude Jeroenskerk, Noordwijk

Programma: divers

Dirigent: Herma van Piekeren(St. Kunstklank Noordwijk)


Woensdag 4 mei 2016

Elburg, Koorbegeleiding aanvang 20.30 uur

Lokatie: Grote Kerk, Elburg

Programma: ein Deutsches Requiem – Joh. Brahms

Dirigent: Ilia Belianko (Gelders Oratoriumkoor)


Dinsdag 3 mei 2016

Noordwijk, Herdenkingsoncert aanvang 20.30 & 22.30 uur

Lokatie: Oude Jeroenskerk, Noordwijk

Programma: divers

Dirigent: Herma van Piekeren(St. Kunstklank Noordwijk)


Maandag 2 mei 2016

Joure, Herdenkingsoncert aanvang 20.00 uur

Lokatie: RK-kerk, Joure

Programma: Requiem - G. Faure

Dirigent: Jan Vermaning

Uitvoerenden: Nationaal Symfonisch Kamerorkest, solisten en het Noord Nederlands Kamerkoor


Zondag 1 mei 2016

Noordwijk, Herdenkingsoncert aanvang 20.30 uur

Lokatie: Oude Jeroenskerk, Noordwijk

Programma: divers

Dirigent: Herma van Piekeren(St. Kunstklank Noordwijk)


Zondag 24 april 2016

Stiens, Koorbegeleiding middag- en avondconcert

Lokatie: de Hege Stins, Stiens

Programma: Jubileumconcert

Dirigent: Take Beukema (Sweelinck Cantorij Stiens)


zondag 17 april 2016

Koorbegeleiding project OPUS 8

Lokatie: St. Jozefkathedraal te Groningen

Programma: premiere-werken van Will Todd

Dirigent: Anne Sollie (Opus 8 projectkoor)


zaterdag 16 april 2016

Koorbegeleiding project OPUS 8

Lokatie: Bonifatiuskerk te Leeuwarden

Programma: premiere-werken van Will Todd

Dirigent: Anne Sollie (Opus 8 projectkoor)


Vrijdag 15 april 2016

Koorbegeleiding project OPUS 8

Lokatie: Willibrordkerk te Utrecht

Programma: premiere-werken van Will Todd

Dirigent: Anne Sollie (Opus 8 projectkoor)


Donderdag 14 april 2016

Gorredijk, de Schans

Educatieve voorstelling: "Er reed een trein naar Sobibor"

autobiografische lezing (over Jules Schelvis), film en muziek

Medewerkers:

Sieger Bijsterveld - verteller

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Jan Vermaning

Organisatie: stichting School en Kunst


Woensdag 23 maart 2016

Leeuwarden, Koorbegeleiding aanvang 19.30 uur

Lokatie: Grote-kerk, Leeuwarden

Programma: Mattheus Passion – J.S. Bach

Dirigent: Hans de Wilde (Stendenkoor)


Woensdag 23 maart 2016

Amsterdam, koorbegeleiding aanvang 19.30 uur

Lokatie: Concertgebouw te Amsterdam

Programma: Mattheus Passion – J.S. Bach

Dirigent: Marcel den Dulk (COV GrootNoord Amsterdam)


Dinsdag 22 maart 2016

Leeuwarden, Koorbegeleiding aanvang 19.30 uur

Lokatie: Grote-kerk, Leeuwarden

Programma: Mattheus Passion – J.S. Bach

Dirigent: Hans de Wilde (Stendenkoor)


Zaterdag 19 maart 2016

Steenwijk, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote Kerk, Steenwijk

Programma: Johannes Passion – J.S. Bach

Dirigent: Rob Meijer (COV Steenwijk)


Zaterdag 19 maart 2016

Monnickendam, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote Kerk, de Zarken 2 te Monnickendam

Programma: Johannes Passion – J.S. Bach

Dirigent: Marcel den Dulk (Cantorij Monnickendam)


Vrijdag 18 maart 2016

Woerden, koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Petruskerk, Woerden

Programma: Johannes Passion – J.S. Bach

Dirigent: Andre Vis (Woerdens Vocaal Ensemble)


Zaterdag 5 maart 2016

Amersfoort, Koorbegeleiding aanvang 19.00 uur

Lokatie: St. Joriskerk, Amersfoort

Programma: Mattheus Passion – J.S. Bach

Dirigent: Bas van de Heuvel (Toonkunst Amersfoort)


Zaterdag 5 maart 2016

Amersfoort, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Sint Ansfriduskerk, Amersfoort

Programma: Johannes Passion – J. S. Bach

Dirigent: Rob Meijer (Eemland Muziekproject)


Zaterdag 27 februari 2016

Abbegea, Koorbegeleiding aanvang 16.30 uur

Lokatie: NH-kerk, Abbegea

Programma: delen uit Mattheus Passion – J.S. Bach

Dirigent: Gerben van der Veen (gelegenheidskoor)


Vrijdag 26 februari 2016

IJsselstein, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Basiliek, IJsselstein

Programma: werken van John Rutter

Dirigent: Bas van den Heuvel (COV IJsselstein)


Zaterdag 13 februari 2016

Dedemsvaart, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Immanuelkerk, Dedemsvaart

Programma: Die Jahreszeiten – J. Haydn

Dirigent: Leendert Runia (Sallands Bachkoor)


Zondag 24 januari 2016

Amsterdam, Koorbegeleiding aanvang 20.15 uur

Lokatie: Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam

Programma: werken van Tagemitsu, Vaughan Williams en Elgar

Dirigent: Enrique López-Cortón (Groot Concertkoor Amsterdam)


Zaterdag 23 januari 2016

Amsterdam, Koorbegeleiding aanvang 20.15 uur

Lokatie: Nedpho-Koepelkerk, Amsterdam

Programma: werken van Tagemitsu, Vaughan Williams en Elgar

Dirigent: Enrique López-Cortón (Groot Concertkoor Amsterdam)


Maandag 21 december 2015

Joure, Kerstconcert aanvang 20.00 uur

Lokatie: RK-kerk, Joure

Programma: Weihnachts Oratorium – J.S. Bach

Uitvoerenden:

Nationaal Symfonisch Kamerorkest

Tanja Obalski – sopraan

Roelien van Wageningen – alt

Uros Petrac – tenor

Joep van Geffen – bas

Noord Nederlands Kamerkoor

Dirigent: Jan Vermaning


Zondag 29 november 2015

Noordwijk, Familieconcert aanvang 15.00 uur

Lokatie: Oude Jeroenskerk te Noordwijk

Programma: familievoorstelling voor jong en oud

Dirigent: Jan Vermaning

Vertelster: Herma van Piekeren


Zaterdag 21 november 2015

Harderwijk, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote-kerk, Harderwijk

Programma: Requiem – Jenkins & Requiem - Fauré

Dirigent: Jurriaan Grootes (COV NW-Veluwe)


Zaterdag 21 november 2015

Elburg, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote Kerk, Elburg

Programma: Runrise Mass – Gjeilo en divers Mozart, Mendelssohn en Beethoven

Dirigent: Ilia Belianko (Gelders Oratoriumkoor)


Zaterdag 21 november 2015

Monnickendam, Koorbegeleiding aanvang 15.00 uur

Lokatie: Grote Kerk, de Zarken 2 te Monnickendam

Programma: Requiem – Faure en the Armed Man - Jenkins

Dirigent: Marcel den Dulk (Cantorij Monnickendam)


Zaterdag 21 november 2015

Oudkarspel, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Allemanskerk, Oudkarspel

Programma: Scratch – Messiah - Händel

Dirigent: Anne de Bruijn (Schoorl's Gemengd Koor)


Zondag 15 november 2015

Mijdrecht, Koorbegeleiding aanvang 15.00 uur

Lokatie: RK-kerk, Mijdrecht

Programma: werken van Rheinberger, Haydn en Mozart

Dirigent: Gert Hans (Regiokoor De Ronde Venen)


Zondag 15 november 2015

Amsterdam, koorbegeleiding aanvang 15.15 uur

Lokatie: Westerkerk te Amsterdam

Programma: Five Pirituals – Michael Tippet en Sacred Concert – Duke Ellington

Dirigent: Marcel den Dulk (COV GrootNoord Amsterdam)


Zondag 8 november 2015

Eindhoven, Koorbegeleiding aanvang 15.00 uur

Lokatie: Parktheater te Eindhoven

Programma: Requiem – Mozart – Bernstein, Gloria – Rutter en Misa Tango - Bacalov

Dirigent: Cees Wouters (Kempenkoor)


Zaterdag 7 november 2015

Steenwijk, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote Kerk, Steenwijk

Programma: Requiem – Brahms en Psalm 42 - Mendelsohn

Dirigent: Rob Meijer (COV Steenwijk)


Vrijdag 6 november 2015

Almelo, Koorbegeleiding aanvang 20.15 uur

Lokatie: Grote Kerk, Almelo

Programma: Dona Nobis Pacem – Vaughan Williams & Requiem - Fauré

Dirigent: Arno Vree (Toonkunstkoor Almelo)


Woensdag 7 oktober 2015

Assen, Wednesday Special, aanvang 20.00 uur

Lokatie: Theater/concertzaal 'de Nieuwe Kolk' te Assen

Programma: 'stille film' The Man Beneath (met live muziek)

Medewerkers: Nationaal Symfonisch Kamerorkest

Dirigent: Jan Vermaning

Muziek: Martin de Ruiter


Zaterdag 11 juli 2015

Amsterdam, Koorbegeleiding aanvang 20.30 uur

Lokatie: Buiksloterkerk, Amsterdam

Programma: Srebrenica Oratorium – Pablo Escande

Dirigent: Joost Schouten (gelegenheidskoor)


Maandag 4 mei 2015

Joure, Herdenkingsconcert aanvang 20.45 uur

Lokatie: RK-kerk, Joure

Programma: thema, bezinnen, herdenken en vieren

Dirigent: Herma van Piekeren

Koor en solisten van Kinder- en Kleijnkoor Noordwijk + Nationaal Symfonisch Kamerorkest


Maandag 4 mei 2015

Woerden, koorbegeleiding aanvang 20.45 uur

Lokatie: Petruskerk, Woerden

Programma: Requiem – Rutter, Psalm 86 – Holst, Versa est in Luctum – Lobo en Justorum animae – Stanford

Dirigent: Andre Vis (Woerdens Vocaal Ensemble)


Zondag 3 mei 2015

Amsterdam, koorbegeleiding aanvang 15.15 uur

Lokatie: Westerkerk te Amsterdam

Programma: the Armed Man – Jenkins & Requiem - Mozart

Dirigent: Marcel den Dulk (COV GrootNoord Amsterdam)


Zaterdag 18 april 2015

Amersfoort, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: St. Joriskerk, Amersfoort

Programma: werken van Dobrogosz, Rheinberger, Mendelssohn en Grieg

Dirigent: Bas van de Heuvel (Toonkunst Amersfoort)


Maandag 13 april 2015

Lokatie: Lemmer

Educatieve voorstelling: "Er reed een trein naar Sobibor"

autobiografische lezing (over Jules Schelvis), film en muziek

Medewerkers:

Sieger Bijsterveld - verteller

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Jan Vermaning

Organisatie: stichting School en Kunst


Zaterdag 11 april 2015

Vroomshoop, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Kerkelijk centrum Irene, Vroomshoop

Programma: Paukenmesse – J. Haydn en Krönungsmesse – W.A. Mozart

Dirigent: Jaap Neuteboom (Zang en Vriendschap)


Vrijdag 10 april 2015

Lokatie: Franeker

Educatieve voorstelling: "Er reed een trein naar Sobibor"

autobiografische lezing (over Jules Schelvis), film en muziek

Medewerkers:

Sieger Bijsterveld - verteller

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Jan Vermaning

Organisatie: stichting School en Kunst


Vrijdag 3 april 2015

Hoogeveen, Koorbegeleiding aanvang 13.30 uur

Lokatie: Hoofdstraatkerk te Hoogeveen

Programma: Mattheus Passion van J.S. Bach

Dirigent: Leendert Runia (Sallands Bachkoor)


Donderdag 2 april 2015

Lokatie: Sneek

Educatieve voorstelling: "Er reed een trein naar Sobibor"

autobiografische lezing (over Jules Schelvis), film en muziek

Medewerkers:

Sieger Bijsterveld - verteller

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Jan Vermaning

Organisatie: stichting School en Kunst


Dinsdag 31 maart 2015

Noordwijk, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Oude Jeroenskerk, Noordwijk

Programma: Johannes Passion van J.S. Bach

Dirigent: Herma van Piekeren (Kunstklank Noordwijk)


Maandag 30 maart 2015

Noordwijk, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Oude Jeroenskerk, Noordwijk

Programma: Johannes Passion van J.S. Bach

Dirigent: Herma van Piekeren (Kunstklank Noordwijk)



Zaterdag 28 maart 2015

Monnickendam, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote Kerk, de Zarken 2 te Monnickendam

Programma: Johannes Passion van J.S. Bach

Dirigent: Marcel den Dulk (Cantorij Monnickendam)


Woensdag 25 maart 2015

IJsselstein Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: St. Nicolaasbasiliek, St. Nicolaasstraat 12 te IJsselstein

Programma: Mattheus Passion - J.S. Bach

Dirigent: Bas van den Heuvel (COV IJsselstein)


Zaterdag 14 maart 2015

Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Maranathakerk, Alphen aan den Rijn

Programma: Werken van Rheinberger en Fauré

Dirigent: Gert Hans (Le Shaddai & Jubilate Deo)


Zaterdag 7 maart 2015

Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Sionskerk, Zeist

Programma: werken van Rheinberger en Fauré

Dirigent: Gert Hans (Jubilate Deo & Le Shaddai)


Maandag 2 maart 2015

Den Haag, Herdenkingsconcert: "Er reed een trein naar Sobibor"

Aanvang 20.30 uur

Lokatie: Vredespaleis, Carnegieplein 2, Den Haag

Programma: autobiografische lezing, beeld- filmmateriaal en klassieke muziek

Medewerkers:

Jules Schelvis (tekst)

Marjolein Niels (alt)

Nationaal Symfonisch Kamerorkest

Dirigent: Jan Vermaning

Reserveren en info: www.erreedeentreinnaarsobibor.nl


Zaterdag 31 januari 2015

Hattem, Koorbegeleiding aanvang 19.30 uur

Lokatie: Grote- of Andreaskerk, Hattem

Programma: Messiah – G.F. Händel

Dirigent: Jaap Neuteboom (Kleinkoor Canto)


Maandag 22 december 2014

Joure, Kerstconcert aanvang 20.15 uur

Lokatie: H. Mattheuskerk te Joure

Programma: 'Classic Christmas Music' van o.a. Bach, Händel en Charpentier

Medewerkers: Drents Kamerkoor o.l.v. Dick Dijk & Nationaal Symfonisch Kamerorkest


Dinsdag 16 december 2014

Dronten, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: theater de Meerpaal, Dronten

Programma: Messiah – G. F. Handel

Dirigent: Leendert Runi (Sallands Bachkoor)


Zondag 14 december 2014

Mijdrecht, Koorbegeleiding aanvang 15.00 uur

Lokatie: RK-kerk, Mijdrecht

Programma: Kerstconcert met werken van Bach, Boyce en Händel

Dirigent: Gert Hans (Regiokoor de Ronde Venen)


Zondag 7 december 2014

Monnickendam, Koorbegeleiding aanvang 15.00 uur

Lokatie: Grote Kerk, de Zarken 2 te Monnickendam

Programma: Weihnachts Oratorium van J.S. Bach

Dirigent: Marcel den Dulk (Cantorij Monnickendam)


Zaterdag 29 november 2014

Loenen aan de Vecht, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote Kerk, Loenen aan de Vecht

Programma: werken van Haydn, Holst, Bach en Schubert

Dirigent: Gert Hans (Credo Maarssen)


Zaterdag 29 november 2014

Steenwijk, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote Kerk, Steenwijk

Programma: Magnificat van J.D. Zelenka, Magnificat +

Lutherse Mis + Tonet Ihre Pauken van J.S. Bach

Dirigent: Rob Meijer (COV Steenwijk)


Zaterdag 8 november 2014

Alphen aan de Rijn, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: Adventskerk, Alphen aan de Rijn

Programma: werken van Purcell, Vivaldi en Händel

Dirigent: Simon Stelling (Min Ghesellen)


Zaterdag 1 november 2014

Alphen aan de Rijn Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: kerkgebouw het Kruispunt te Alphen aan de Rijn

Programma: o.a. werken van J. Haydn, Spohr en W.A. Mozart

Dirigent: Gert Hans (Jubilate Deo)


Vrijdag 31 oktober 2014

Drachten Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: Kerkgebouw de Fonteijn, De Kolken 89 Drachten

Programma: The Dream of Cerontius - Edward Elgar

Dirigent: Gerben van der Veen (COV Gloria Deo)


Maandag 13 oktober 2014

Assen, Herdenkingsconcert: "Er reed een trein naar Sobibor", aanvang 20.00 uur

Lokatie: Theater 'de nieuwe Kolk', Assen

Programma: autobiografische lezing, beeld- filmmateriaal en klassieke muziek

Medewerkers:

Jules Schelvis (tekst)

Marjolein Niels (alt)

Nationaal Symfonisch Kamerorkest

Dirigent: Jan Vermaning

reserveren en info: www.erreedeentreinnaarsobibor.nl


Zaterdag 11 oktober 2014

Lochem Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: Gudulakerk, Lochem

Programma: Messiah - G.F. Händel

Dirigent: Bas van den Heuvel (Vocaal Ensemble Lochem)


1 t/m 6 juli 2014

Tournee Duitsland en Polen, Herdenkingsconcert: "Er reed een trein naar Sobibor"

Programma: autobiografische lezing, beeld- filmmateriaal en klassieke muziek

Medewerkers:

Jules Schelvis (tekst)

Marjolein Niels (alt)

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Jan Vermaning

Info: www.erreedeentreinnaarsobibor.nl


Maandag 30 juni 2014

Amsterdam, Herdenkingsconcert: "Er reed een trein naar Sobibor"

Aanvang: 20.30 uur

Lokatie: Westerkerk, Prinsengracht 281 te Amsterdam

Programma: autobiografische lezing, beeld- filmmateriaal en klassieke muziek

Medewerkers:

Jules Schelvis (tekst)

Marjolein Niels (alt)

Nationaal Symfonisch Kamerorkest

Dirigent: Jan Vermaning

reserveren en info: www.erreedeentreinnaarsobibor.nl


Woensdag 21 mei 2014

IJsselstein Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: St. Nicolaasbasiliek, St. Nicolaasstraat 12 te IJsselstein

Programma: Die Schöpfung - J. Haydn

Dirigent: Bas van den Heuvel (COV IJsselstein)


Zondag 4 mei 2014

Joure, Herdenkingsconcert: thema; "kinderen in oorlogstijd", aanvang 20.45 uur

Lokatie: H. Mattheuskerk te Joure

Programma: klassieke muziek, beeldmateriaal en gedichten

Medewerkers:

Sieger Bijsterveld (tekst)

Nationaal Symfonisch Kamerorkest

Dirigent: Jan Vermaning


Zondag 13 april 2014

Monnickendam, Koorbegeleiding aanvang 15.00 uur

Lokatie: Grote Kerk, de Zarken 2 te Monnickendam

Programma: Johannes Passion van J.S. Bach

Dirigent: Marcel den Dulk (Cantorij Monnickendam)


Zaterdag 12 april 2014

Amersfoort Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: Heilige Kruiskerk, te Amersfoort

Programma: Johannes Passion - J.S. Bach

Dirigent: Bas van den Heuvel (Toonkunst Amersfoort)


Zondag 6 april 2014

De Lier Koorbegeleiding, aanvang 16.00 uur

Lokatie: Vredekerk, De Lier

Programma: Die Sieben letzte Worte Jesu am Kreuz - C. Franck

Dirigent: Bas van den Heuvel (Oratoriumkoor De Lier)


Vrijdag 4 april 2014

Bennekom Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: Brinkstraatkerk, te Nijmegen

Programma: Johannes Passion van J.S. Bach

Dirigent: Mark Lippe (COV Bennekom)

In samenwerking met Toonkunstkoor Nijmegen


Woensdag 2 april 2014

Nijmegen Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: Molenstraatkerk, te Nijmegen

Programma: Johannes Passion - J.S. Bach

Dirigent: Jose Doodkorte (Toonkunstkoor Nijmegen)

In samenwerking met COV Bennekom


Zaterdag 22 maart 2014

Alphen aan de Rijn Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: Kruiskerk, Alphen aan de Rijn

Programma: Stabat Mater - Rheinberger, Cantique en Requiem - Fauré

Dirigent: Gert Hans (Jubilate Deo & Le Shaddai)


Zaterdag 15 maart 2014

Zeist Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: Broedergemeente, Zeist

Programma: Stabat Mater - Rheinberger, Cantique en Requiem - Fauré

Dirigent: Gert Hans (Jubilate Deo & Le Shaddai)


Vrijdag 14 maart 2014

Vaassen Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: St. Martinuskerk, Deventerstraat 98, 8171 AC te Vaassen

Programma: Die Schöpfung - J. Haydn

Dirigent: Mario Telnekes (Regionaal Oratoriumkoor Epe)


Vrijdag 7 maart 2014

Scheveningen Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: Oude Kerk, te Scheveningen

Programma: Krönungsmesse - W.A. Mozart en Coronation Anthems - G.F. Händel

Dirigent: Andre Vis (COV Scheveningen)


Maandag 24 februari 2014

Amsterdam, Promofilm t.b.v. dirigentencursus

Lokatie: MuzyQ, Atlantisplein 1, Amsterdam

Programma: Mozart - The Marriage of Figaro Ouverture

Organisatie: Euroclassica Music Management


Zaterdag 8 februari 2014

Heerenveen, Koorbegeleiding aanvang 20.00 uur

Lokatie: RK-kerk, Heerenveen

Programma: Miserere van Joseph Martin Kraus,

Nicolai Messe van Joseph Haydn en Ave Verum van Mozart

Dirigent: Merlijn Wackers (Oratoriumkoor COV Heereveen)


Maandag 23 december 2013

Joure Kerstconcert, aanvang 20:00 uur

Lokatie: H. Mattheus kerk te Joure

Programma: Highlights of Christmas

Medewerkers: Martini Jongenskoor Sneek

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest


Vrijdag 20 december 2013

Dronten Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: de Ark, te Dronten

Programma: Weihnachtsoratorium - J.S. Bach

Dirigent: Leendert Runia (Sallands Bachkoor)


Zaterdag 30 november 2013

Elburg Herdenkingsconcert: "Er reed een trein naar Sobibor", aanvang 20:00 uur

Lokatie: Oosterkerk, Klaverplein 2 te Elburg

Programma: autobiografische lezing, beeld- filmmateriaal en klassieke muziek

Medewerkers:

Jules Schelvis (tekst)

Marjolein Niels (alt)

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Jan Vermaning


Vrijdag 29 november 2013

Wageningen Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: Johannes de Dooperkerk, Bergstraat 17 te Wageningen

Programma: Elias - F. Mendelssohn Bartholdy

Dirigent: Patrick van der Linden (Toonkunstkoor Wageningen)


Vrijdag 22 november 2013

Bennekom Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: Brinkstraatkerk, te Bennekom

Programma: Diverse werken - W.A. Mozart en Nicolas Cantate - B. Britten

Dirigent: Mark Lippe (COV Bennekom)


Zondag 17 november 2013

Monnickendam Koorbegeleiding, aanvang 15:30 uur

Lokatie: Grote Kerk, de Zarken 2 te Monnickendam

Programma: Gloria's van Vivaldi, Mendelssohn en Rutter

Dirigent: Marcel den Dulk (Cantorij Monnickendam)


Zaterdag 16 november 2013

Maarssen Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: Kerkcentrum de Ark, Maarssen

Programma:

Vivaldi (Magnificat)

Mozart (Veni Sancte Spiritus), Schubert (Mis in G)

Boyce Symfonie nr. 2 A-groot en Mozart (pianoconcert nr. 9)

Dirigent: Gert Hans (Credo Maarssen)


Zaterdag 12 oktober 2013

Amersfoort Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: Heilige Kruiskerk, te Amersfoort

Programma: Paulus - F. Mendelssohn

Dirigent: Bas van den Heuvel (Toonkunst Amersfoort)


Woensdag 9 oktober 2013

IJsselstein Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: St. Nicolaasbasiliek, St. Nicolaasstraat 12 te IJsselstein

Programma: Requiem - Duruflé en Requiem - Fauré

Dirigent: Bas van den Heuvel (COV IJsselstein)


Zondag 15 september 2013

Feestelijk Klassiek Concert te Hertme, aanvang 14.30 uur

Locatie: Openluchttheater Hertme

Populair concert met zowel professionele als amateurmusici

Programma: divers klassiek

Dirigent: Jan Vermaning


Vrijdag 21 juni 2013

Educatie-concerten te Drachten, aanvang 8.45 uur

Fjouwer Dappere Mûskes (Gerrit Terpstra & Eppie Dam)

Naska met verteller Lysbeth Munniksma

Organisatie: stichting school en kunst


Maandag 3 juni 2013

Educatie-concerten te Sneek, aanvang 13.15 uur

Fjouwer Dappere Mûskes (Gerrit Terpstra & Eppie Dam)

Naska met verteller Lysbeth Munniksma

Organisatie: stichting school en kunst


Maandag 3 juni 2013

Educatie-concerten te Workum, aanvang 9.45 uur

Fjouwer Dappere Mûskes (Gerrit Terpstra & Eppie Dam)

Naska met verteller Lysbeth Munniksma

Organisatie: stichting school en kunst


Zondag 2 juni 2013

Lochem Koorbegeleiding, aanvang 15.00 uur

Lokatie: Gudulakerk, Lochem

Programma: werken van onder meer Puccini, Fauré, Lauridsen en Rutter

Dirigent: Bas van den Heuvel (Vocaal Ensemble Lochem)


Zaterdag 4 mei 2013

Joure Herdenkingsconcert: "Er reed een trein naar Sobibor"

Aanvang 20:45 uur

Lokatie: H. Mattheus kerk, Joure

Programma: diverse klassieke werken

Medewerkers:

Jules Schelvis (tekst)

Marjolein Niels (mezzo-sopraan)

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Jan Vermaning


Zaterdag 4 mei 2013

Woerden Koorbegeleiding, aanvang 20:45 uur

Lokatie: Sint-Bonaventurakerk, Woerden

Programma: Requiem - G. Fauré

Dirigent: Andre Vis (Woerdens Vocaal Ensemble)


Vrijdag 3 mei 2013

Kampen Herdenkingsconcert: "Er reed een trein naar Sobibor"

Aanvang 20:15 uur

Lokatie: Bovenkerk, Kampen

Programma: diverse klassieke werken

Medewerkers:

Jules Schelvis (tekst)

Marjolein Niels (mezzo-sopraan)

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Jan Vermaning


Donderdag 2 mei 2013

Utrecht Herdenkingsconcert: "Er reed een trein naar Sobibor"

Aanvang 20:15 uur

Lokatie: St. Willibrord kerk, Utrecht

Programma: diverse klassieke werken

Medewerkers:

Jules Schelvis (tekst)

Marjolein Niels (mezzo-sopraan)

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Jan Vermaning


Woensdag 1 mei 2013

Goes Herdenkingsconcert: "Er reed een trein naar Sobibor"

Aanvang 20:15 uur

Lokatie: Maria Magdalena kerk, Goes

Programma: diverse klassieke werken

Medewerkers:

Jules Schelvis (tekst)

Marjolein Niels (mezzo-sopraan)

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Jan Vermaning


Zondag 28 april 2013

Groningen Herdenkingsconcert: "Er reed een trein naar Sobibor"

Aanvang 16:00 uur

Lokatie: St. Jozefkathedraal, Groningen

Programma: diverse klassieke werken

Medewerkers:

Jules Schelvis (tekst)

Marjolein Niels (mezzo-sopraan)

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Jan Vermaning


Zaterdag 27 april 2013

Wageningen Herdenkingsconcert: "Er reed een trein naar Sobibor"

Aanvang 20:15 uur

Lokatie: Grote kerk te Wageningen

Programma: diverse klassieke werken

Medewerkers:

Jules Schelvis (tekst)

Marjolein Niels (mezzo-sopraan)

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Jan Vermaning


Zaterdag 20 april 2013

Amersfoort Koorbegeleiding, aanvang 19:30 uur

Lokatie: St. Fr. Xaveriuskerk, Amersfoort

Programma: Judas Maccabaeus - G.F. Händel

Dirigent: Arno van Wijk (GOV Magdiel)


Donderdag 18 april 2013

Educatie-concerten te Lemmer, aanvang 9.30 uur

Fjouwer Dappere Mûskes (Gerrit Terpstra & Eppie Dam)

Naska met verteller Douwe Heeringa

Organisatie: stichting school en kunst


Zaterdag 13 april 2013

Alphen aan de Rijn Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: Maranatha-kerk, Alphen aan de Rijn

Programma: werken van Zelenka, Hasse, Händel, Vivaldi en Bach

Dirigent: Gert Hans (Jubilate Deo)


Vrijdag 5 april 2013

Educatie-concerten te Leeuwarden, aanvang 9.30 uur

Fjouwer Dappere Mûskes (Gerrit Terpstra & Eppie Dam)

Naska met verteller Douwe Heeringa

Organisatie: stichting school en kunst


Dinsdag 3 april 2013

Educatie-concerten te Leeuwarden, aanvang 9.30 uur

Première: Fjouwer Dappere Mûskes (Gerrit Terpstra & Eppie Dam)

Naska met verteller Douwe Heeringa

Organisatie: stichting school en kunst


Zaterdag 23 maart 2013

Barneveld Koorbegeleiding, aanvang 19.30 uur

Lokatie: Bethelkerk, Groen van Prinsterenlaan 2, 3771 CD Barneveld

Programma: Mattheus Passion - J.S. Bach

Dirigent: Ger Vos (COV Valerius)


Zaterdag 23 maart 2013

Scheveningen Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: Oude kerk, Scheveningen

Programma: Johannes Passion - J.S. Bach

Dirigent: Andre Vis (COV Scheveningen)


Donderdag 21 maart 2013

Leeuwarden Koorbegeleiding, aanvang 19.30 uur

Lokatie: de Harmonie, Leeuwarden

Programma: Messiah - G.F. Händel

Dirigent: Ilia Belianko (Toonkunstkoor Concordia L'warden)


Zondag 17 maart 2013

Schoorl Koorbegeleiding, aanvang 14:00 uur

Lokatie: Jacobus de Meerdere, Tuitjenhorn

Programma: Johannes Passion - J.S. Bach

Dirigent: Anne de Bruijn (Schoorl's Gemengd Koor)


Zaterdag 2 februari 2013

Hattem Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: De Open Poort, Hattem

Programma: Die Schöpfung van J. Haydn

Dirigent: Jaap Neuteboom (Jubilate Deo)


Zondag 27 januari 2013

Mijdrecht Koorbegeleiding, aanvang 15:00 uur

Lokatie: RK-kerk Johannes de Doper, Mijdrecht

Programma: werken van Schubert, Hasse, Boyce en Mozart

Dirigent: Gert Hans (De Ronde Venen)

Solisten in sinfonia concertante in Es KV 364 (320d) van W.A. Mozart:

Anita Jongerman, viool

Florin Negreanu, altviool


Vrijdag 21 december 2012

Joure Kerstconcert, aanvang 20:15 uur

Lokatie: H. Mattheus kerk, Joure

Programma: Messiah - G.F. Händel

Met medewerking van:

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest & Kamerkoor

Tetsje van de Kooi - sopraan

Marjolein Niels - alt

Jan Willem Schaafsma - tenor

Willem de Vries - bas

Jan Vermaning - dirigent


Vrijdag 14 december 2012

Dronten Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: de Ark, Dronten

Programma: Messiah - G.F. Händel

Dirigent: Leendert Runia (Sallands Bachkoor)


Zaterdag 24 november 2012

Hoogeveen Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: Grote Kerk, te Hoogeveen

Programma: Messiah van G.F. Händel

Dirigent: Leendert Runia (Sallands Bachkoor)


Vrijdag 23 november 2012

Hattem Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: De Open Poort, Veldhoeve 1 te Hattem

Programma: Messiah van G.F. Händel

Dirigent: Leendert Runia (Sallands Bachkoor)


Vrijdag 23 november 2012

Educatie-concerten te Lemmer, aanvang 9.30 uur

Fjouwer Dappere Muskes (Gerrit Terpstra & Eppie Dam)

Naska met verteller Douwe Heeringa

Organisatie: stichting school en kunst


Donderdag 22 november 2012

Educatie-concerten te Hardegarijp, aanvang 9.30 uur

Fjouwer Dappere Muskes (Gerrit Terpstra & Eppie Dam)

Naska met verteller Douwe Heeringa

Organisatie: stichting school en kunst


Zondag 18 november 2012

Noordwijk 'Mozart-Beweegt', aanvang 16:00 en 20.15 uur

Lokatie: Keizerzaal, Grand Hotel Huis ter Duin te Noordwijk

Programma: Requiem van W.A. Mozart

Medewerkers:

Dansgroep, diverse solisten en projectkoor Kunstklank

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Herma van Piekeren


Zaterdag 17 november 2012

Noordwijk 'Mozart-Beweegt', aanvang 16:00 en 20.15 uur

Lokatie: Keizerzaal, Grand Hotel Huis ter Duin te Noordwijk

Programma: Requiem van W.A. Mozart

Medewerkers:

Dansgroep, diverse solisten en projectkoor Kunstklank

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Herma van Piekeren


Vrijdag 16 november 2012

Bennekom Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: Brinkstraatkerk, Brinkstraat te Bennekom

Programma:

Deutsches Requiem van J. Brahms

Wer nun den lieben Gott läßt walten van F. Mendelssohn

Dirigent: Mark Lippe (COV Bennekom)


Vrijdag 16 november 2012

Scheveningen Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: Oude Kerk, te Scheveningen

Programma: Die Schöpfung - J. Haydn

Dirigent: Andre Vis (COV Scheveningen)


Zaterdag 10 november 2012

Heelsum Koorbegeleiding - Scratch, aanvang 19.30 uur

Lokatie: St. Jozephkerk, te Heelsum

Programma:

Deutsches Requiem van J. Brahms

Wer nun den lieben Gott läßt walten van F. Mendelssohn

Dirigent: Mark Lippe (COV Bennekom)


Vrijdag 9 november 2012

De Lier Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: Domkerk, De Lier

Programma: Diverse werken van onder meer G.F. Händel

Dirigent: Bas van den Heuvel (Oratoriumkoor De Lier)


Woensdag 7 november 2012

Drachten Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: Schouwburg 'de Lawei' te Drachten

Programma:

Psalm 42 van F. Mendelssohn

Five Mystical Songs van R.V. Williams

Der Stern von Bethlehem van J. Rheinberger

Dirigent: Gerben van der Veen (COV Gloria Deo)


Zondag 28 oktober 2012

Leeuwarden Koorbegeleiding, aanvang 14.00 en 16.00 uur

Lokatie: Stadskantoor, Oldehoofsterkerkhof te Leeuwarden

Programma: Carmina Burana - Carl Orff

Dirigent: Ilia Belianko (Toonkunstkoor Concordia L'warden)


Zaterdag 13 oktober 2012

Barneveld Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: Bethelkerk, Groen van Prinsterenlaan 2, 3771 CD Barneveld

Programma:

Te Deum & Krönungsmesse van W.A. Mozart

Messe di Gloria van G. Puccini

Dirigent: Ger Vos (COV Valerius)


Woensdag 10 oktober 2012

IJsselstein Koorbegeleiding, aanvang 19.45 uur

Lokatie: St. Nicolaasbasiliek, St. Nicolaasstraat 12 te IJsselstein

Programma: Messiah van G.F. Händel

Dirigent: Bas van den Heuvel (COV IJsselstein)


Donderdag 4 oktober 2012

Educatie-concerten te Franeker, aanvang 9.30 uur

Premiere: Fjouwer Dappere Muskes (Gerrit Terpstra & Eppie Dam)

Naska met verteller Douwe Heeringa

Organisatie: stichting school en kunst


Zondag 24 juni 2012

Hoorn Koorbegeleiding, Jubileumconcert, aanvang 15.00 uur

Lokatie: Oosterkerk te Hoorn

Programma: Gloria van A. Vivaldi en Cantique de Jean Racine van G. Fauré

Dirigent: Marianne Uyterlinde (St. Janskoor van het Westfriesgasthuis )


Zondag 10 juni 2012

Lochem Koorbegeleiding, aanvang 15.30 uur

Lokatie: Gudulakerk, Lochem

Programma: o.a. Mis van Steve Dobrogosz en Da Pace Dominum van Arvo Pärt

Dirigent: Bas van den Heuvel (Vocaal Ensemble Lochem)


Zaterdag 2 juni 2012

Oudewater eindexamen, aanvang 20:00 uur

Lokatie: St. Michaëlskerk te Oudewater

Programma: Mass of the Children van John Rutter

Dirigent: Arjen J.A. Uitbeijerse


Woensdag 23 mei - zaterdag 26 mei 2012

Buitenlandse tournee Portugal

Lokatie: Centro Cultural, São Lourenço, Algarve Portugal

Programma: klassiek n.t.b.

Het Gaudi Kwartet


Zaterdag 12 mei 2012

Zeist Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: De Kapel van Dijnselburg te Zeist

Programma: o.a. werken van J. Haydn, G. Fauré en W.A. Mozart

Dirigent: Arie Perk (Gemengde Zangvereniging Cantiamo)


Vrijdag 4 mei 2012

Noordwijk 'Stilstaan-Herdenken-Beleven', aanvang 21:00 uur

Lokatie: Oude Jeroenskerk te Noordwijk

Programma: Requiem van W.A. Mozart

Medewerkers:

Diverse solisten en projectkoor Kunstklank

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Herma van Piekeren


Donderdag 3 mei 2012

Noordwijk 'Stilstaan-Herdenken-Beleven', aanvang 20:00 uur

Lokatie: Oude Jeroenskerk te Noordwijk

Programma: Requiem van W.A. Mozart

Medewerkers:

Diverse solisten en projectkoor Kunstklank

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Herma van Piekeren


Dinsdag 1 mei 2012

Joure Herdenkingsconcert, aanvang 20:00 uur

Lokatie: RK-kerk te Joure

Programma: Requiem van W.A. Mozart

Medewerkers:

Diverse solisten en projectkoor Kunstklank (inst. Herma van Piekeren)

Scholieren basis- en voortgezetonderwijs uit Joure

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Jan Vermaning


Zondag 29 april 2012

Groningen Herdenkingsconcert, aanvang 16:00 uur

Lokatie: Sint-Jozefkathedraal te Groningen

Programma: Requiem van Gabriel Fauré

Medewerkers:

Roelien van Wageningen (sopraan)

Joep van Geffen (bariton)

Sieger Bijsterveld (tekst-declamatie)

Kamerkoor Dualis en NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Jan Vermaning


Zondag 18 maart 2012

Malden Koorbegeleiding, aanvang 14.30 uur

Lokatie: Cultureel Centrum 'Maldensteijn', te Malden

Programma: Adiemus van Karl Jenkins

Dirigent: Christel Gelderman (4Tune)


Zaterdag 17 maart 2012

Malden Koorbegeleiding, aanvang 20.15 uur

Lokatie: Cultureel Centrum 'Maldensteijn', te Malden

Programma: Adiemus van Karl Jenkins

Dirigent: Christel Gelderman (4Tune)


Zondag 11 maart 2012

Mijdrecht Koorbegeleiding, aanvang 15.00 uur

Lokatie: RK-kerk te Mijdrecht

Programma: werken van J. Haydn en W.A. Mozart

Dirigent: Gert Hans (Jubilate Deo)

(Regiokoor De Ronde Venen)


Zaterdag 10 maart 2012

Alphen aan de Rijn Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: Goede Herderkerk te Alphen aan de Rijn

Programma: werken van J. Haydn en W.A. Mozart

Dirigent: Gert Hans (Jubilate Deo)

(Regiokoor De Ronde Venen)


Woensdag 14 december 2011

Zeist Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: FIGI-theater, Het Rond 3, 3701 HS Zeist

Programma: Kerstconcert

Dirigent: Gert J. Hans (Le Shaddai)


Vrijdag 11 november 2011

Wageningen Koorbegeleiding, aanvang 20:15 uur

Lokatie: Johannes de Doperkerk, Bergstraat 17 Wageningen

Programma: Requiem van G. Fauré en Stabat Mater F. Poulenc

Affice aankondiging jubileumconcert 2011

Dirigent: Patrick van der Linden (Toonkunstkoor Wageningen)


Zaterdag 29 oktober 2011

Vroomshoop Koorbegeleiding, aanvang 20.00 uur

Lokatie: Geref. kerk in Vroomshoop

Programma: o.a. Mis van F. Schubert en Gloria van A. Vivaldi

Dirigent: Jaap Neuteboom (Christelijke Gemengde Zangvereniging Zang & Vriendschap)


Zondag 9 oktober 2011

Zevenaar Koorbegeleiding, aanvang 16:00 uur

Lokatie: Andreaskerk te Zevenaar

Programma: 2 Coronation Anthems van G.F. Händel

Delen uit: "Berliner Messe" van A. Pärt

Spiegel im Spiegel van A. Pärt

Concert voor Koor van S. Rachmaninov

Dirigent: Christel Gelderman (Liemers Cantorij)

Poster Lustrumconcert 2011


Maandag 3 oktober 2011

Educatie-concerten (Frysk) te Drachten

Lokatie: 'de Lawei' te Drachten

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest m.m.v. Rense Westra (verteller) en Gert van den Vijver (zandtovenaar)

Dirigent: Jan Vermaning

Organisatie: Stichting School en Kunst


Zondag 25 september 2011

Heerenveen Koorbegeleiding, aanvang 15.30 uur

Lokatie: RK- Kerk te Heerenveen

Programma: the Company of Heaven - B. Britten

Dirigent: Gerben van der Veen (Capella '92)


Zaterdag 24 september 2011

Leeuwarden Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: Grote Kerk te Leeuwarden

Programma: the Company of Heaven - B. Britten

Dirigent: Gerben van der Veen (Capella '92)


Zaterdag 17 september 2011

Tiel Koorbegeleiding, CD-opname

Lokatie: Maartenskerk te Tiel

Programma: divers repertoire

Dirigent: Jacob Schenk (Christelijk Nationaal Koor)


Zondag 29 mei 2011

Alkmaar Koorbegeleiding, aanvang 14:30 uur

Lokatie: Laurentiuskerk, Alkmaar

Programma: Gloria van A. Vivaldi en Requiem van W.A. Mozart

Dirigent: Anne de Bruijn (Schoorl's Gemengd Koor)


Vrijdag 27 mei 2011

Schoorl Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: Johannes de Doperkerk, Schoorl

Programma: Gloria van A. Vivaldi en Requiem van W.A. Mozart

Dirigent: Anne de Bruijn (Schoorl's Gemengd Koor)


Vrijdag 20 mei 2011

Gorinchem eindexamen, aanvang 20:00 uur

Lokatie: Grote Kerk Gorinchem

Programma:

Ps.42 en Ouverture Hebriden van F. Mendelssohn

Company of Heaven van B. Britten

Dirigent: Gerben Budding en Marjon van der Linden


Woensdag 4 mei 2011

Hattem Herdenkingsconcert, aanvang 20:45 uur

Lokatie: Grote- of Andreaskerk Hattem

Programma: Requiem van J. Rutter

Dirigent: Jaap Neuteboom (Kleinkoor Canto)


Woensdag 27 april 2011

Joure Herdenkingsconcert, aanvang 20:00 uur

Lokatie: Hobbe van Beardtkerk, Midstraat te Joure

Programma: Requiem van Gabriel Fauré

Medewerkers:

Roelien van Wageningen (sopraan)

Erks Jan Dekker (bariton)

Charles Groenhuijsen (tekst-declamatie)

Kamerkoor Dualis en NAtionaal Symfonisch KAmerorkest

Dirigent: Jan Vermaning


Donderdag 21 april 2011

Wageningen Koorbegeleiding, aanvang 20:30 uur

Lokatie: Schouwburg Junushoff, Plantsoen 3 6701 AS Wageningen

Programma: Dido and Aeneas van H. Purcell

Dirigent: Patrick van der Linden (Toonkunstkoor Wageningen i.s.m. Scholengemeenschap Pantarijn)


Zaterdag 16 april 2011

Amersfoort Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: St. Fransiscus Xaveriuskerk, 't Zand 31 Amersfoort

Programma: Johannes Passion van J.S. Bach

Dirigent: Arno van Wijk (GOV Magdiël, Amersfoort)


Woensdag 13 april 2011

IJsselstein Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: St. Nicolaasbasiliek, St. Nicolaasstraat 12 te IJsselstein

Programma: Johannes Passion van J.S. Bach

Dirigent: Bas van den Heuvel (COV IJsselstein)


Zaterdag 9 april 2011

Leeuwarden Koorbegeleiding, aanvang 19:30 uur

Lokatie: Bonifatiuskerk te Leeuwarden

Programma: Passion van Heinrich von Herzogenberg

Dirigent: Ilia Belianko (Toonkunstkoor Concordia L'warden)


Vrijdag 8 april 2011

Scheveningen Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: Oude Kerk Scheveningen

Programma: Johannes Passion van J.S. Bach

Dirigent: Andre Vis (COV Scheveningen)


Zondag 3 april 2011

Mijdrecht Koorbegeleiding, aanvang 15:00 uur

Lokatie: Johannes de Doperkerk, Schoorl

Programma: Magnificat van J.D. Zelemka

Cantate BWV 75 van J.S. Bach

Dubbelconcert voor viool en hobo BWV 1060 van J.S. Bach

Magnificat van A. Vivaldi

Dirigent: Gert J. Hans (Regiokoor De Ronde Venen)


Zaterdag 19 maart 2011

Goes Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: Grote Kerk te Goes

Programma: Elias van F. Mendelssohn

Dirigent: Wim van Herk (COV Goes)


Zaterdag 19 maart 2011

Gouda Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: St. Janskerk, Achter de Kerk 16 2801 JX Gouda

Programma: "TRANS" van Daan Manneke voor koor, blazers en orgel

Dirigent: Mark Lippe (stichting 2Bperformed)


Vrijdag 18 maart 2011

Bennekom Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: Brinkstraatkerk Brinkstraat te Bennekom

Programma: Requiem van W.A. Mozart en Sieben letzte Worte van J. Haydn

Dirigent: Mark Lippe (COV Bennekom)


Zondag 13 maart 2011

Lochem Koorbegeleiding, aanvang 15:00 uur

Lokatie: Gudulakerk Lochem

Programma: Requiem W.A. Mozart en meer

Dirigent: Bas van den Heuvel (Vocaal Ensemble Lochem)


Zaterdag 5 februari 2011

Familie-concert te Noordwijk, aanvang 16:00 uur

Children's Corner - Claude Debussy / instr. Rens Tienstra

NAtionaal Symfonisch KAmerorkest m.m.v. Herma van Piekeren (tekst)

Dirigent: Jan Vermaning


Maandag 31 januari 2011

Educatie-concerten te Heerenveen/Hurdegarijp, aanvang 9:00 uur

De geschiedenis van Babar van F. Poulenc

Naska met vertelster Herma van Piekeren

Dirigent: Jan Vermaning

Organisatie: stichting school en kunst


Zondag 19 december 2010

Tuitjenhorn Koorbegeleiding, aanvang 14:00 uur

Lokatie: R.K. kerk J. de Meerdere in Tuitjenhorn

Programma: Messiah van G.F. Händel

Dirigent: Anne de Bruijn (Schoorl's Gemengd Koor)


Zaterdag 27 en zondag 28 november 2010

Noordwijk Koorbegeleiding, aanvang resp. 20:00 uur en 14.00 uur

Lokatie: Oude Jeroenskerk, Voorstraat 44 2201 HM Noordwijk

Programma: Saint Nicolas Cantate van B. Britten

Dirigent: Herma van Piekeren (Stichting Kunstklank Noordwijk)


Zaterdag 20 november 2010

Hattem Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: kerkgebouw "De Open Poort", Veldhoeve 1 te Hattem

Programma: Paulus van F. Mendelssohn

Dirigent: Jaap Neuteboom (Christelijk Gemengd Koor Jubilate Deo)

Jubileumconcert Jaap Neuteboom 40 jaar dirigent!


Zaterdag 20 november 2010

Wageningen Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: Markt 1, 6701 CX Wageningen

Programma:

Sinfonia opus 6 nr 6 in g van J.C. Bach

Theresiënmesse van J. Haydn

Mis in D van A. Dvořák

Dirigent: Patrick van der Linden (Toonkunstkoor Wageningen)


Woensdag 17 november 2010

Apeldoorn Koorbegeleiding, aanvang 19:30 uur

Lokatie: Schouwburg Orpheus - Churchillplein 1, 7314 BZ Apeldoorn

Programma: Messiah, G.F. Handel

Dirigent: Joop Schets (Bachkoor Apeldoorn)


Dinsdag 9 november 2010

Educatie-concerten te Sneek, aanvang 13:30 uur

De geschiedenis van Babar van F. Poulenc

Naska met vertelster Herma van Piekeren

Dirigent: Jan Vermaning

Organisatie: stichting school en kunst


Zaterdag 16 oktober - vrijdag 22 oktober 2010

Buitenlandse tournee Tsjechië

Programma: werken van Schubert, Maierhof, Goodall, Nilsson en Magne

Dirigent: Gert J. Hans (Le Shaddai en Gaudi Strijkkwartet)


Vrijdag 15 oktober 2010

Educatie-concerten te Grou, aanvang 9:00 uur

De geschiedenis van Babar van F. Poulenc

Naska met vertelster Herma van Piekeren

Dirigent: Jan Vermaning

Organisatie: stichting school en kunst


Woensdag 13 oktober 2010

IJsselstein Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: St. Nicolaasbasiliek, St. Nicolaasstraat 12 te IJsselstein

Programma:

Te Deum van G.F. Händel

Gloria van A. Vivaldi

Cantate 140 van J.S. Bach

Dirigent: Bas van den Heuvel (COV IJsselstein)


Maandag 11 oktober 2010

Educatie-concerten te Franeker, aanvang 9:00 uur

De geschiedenis van Babar van F. Poulenc

Naska met vertelster Herma van Piekeren

Dirigent: Jan Vermaning

Organisatie: stichting school en kunst


Zondag 10 oktober 2010

Praag-concert t.b.v. toernee Tsjechië, aanvang 15.00 uur

Lokatie: Kerkelijk Centrum Zeist-West (de Clomp)

Programma: werken van Schubert, Maierhof, Goodall, Nilsson en Magne

Dirigent: Gert J. Hans (Le Shaddai en Gaudi Strijkkwartet)


Zaterdag 9 oktober 2010

Zwolle Koorbegeleiding, aanvang 20:00 uur

Lokatie: Zuiderkerk, Zuiderkerkstraat 31, Zwolle

Programma: Cantates 5, 51 en 214 van J.S. Bach

Dirigent: Jaap Neuteboom (Geref. Gem. Koor Sangh & Spel)


Maandag 4 oktober 2010

Educatie-concerten te Balk, aanvang 9:00 uur

De geschiedenis van Babar van F. Poulenc

Naska met vertelster Herma van Piekeren

Dirigent: Jan Vermaning

Organisatie: stichting school en kunst


Maandag 20 september 2010

Educatie-concerten te Bolsward, aanvang 9:00 uur

De geschiedenis van Babar van F. Poulenc

Naska met vertelster Herma van Piekeren

Dirigent: Jan Vermaning

Organisatie: stichting school en kunst


Zaterdag 18 september 2010

Jubileumconcert Roden Boys Choir (25 jaar), aanvang 20:00 uur

Lokatie: Martinikerk, Martinikerkhof 3 9712 JG Groningen

Programma: werken van Stanford, Bairstow, Britten en Vaughan Williams

Dirigent: Rintje te Wies (Roden Boys Choir)


Zondag 11 juli 2010

Joure openluchtconcert, aanvang 23:00 uur

Slotconcert door het NASKA in het kader van het Frysk Klassiek Festival 2010

Lokatie: in 'de haven' (Slachtedijk) te Joure

Programma: divers klassiek

Solisten: Dana de Vries - cello en Albert Bonnema - bariton

Dirigent: Jan Vermaning