Concertagenda 2022

Datum/tijd Locatie Programma
7 oktober
20.00 uur
Basiliek
IJsselstein
Stabat Mater - J. Haydn
Every Purpose under the Heaven - Goodall
Dirigent: Bas van den Heuvel (COV IJsselstein)
12 november
20.15 uur

Rotterdam
Die Schöpfung - J. Haydn / arr. J. Hickman
Dirigent: Benjamin Bakker (Rotterdams Barok Ensemble)
19 november
20.00 uur
De Open Hof
Veenendaal
Gloria - A. Vivaldi
Messe de Minuit - M. A. Charpentier
Dirigent: Hans Lamers (COV Veenendaal)
25 november
20.00 uur
Orpheus
Apeldoorn
Magnificat - J. Rutter
Mass - S. Dobrogosz
Dirigent: Bas van den Heuvel (Bachkoor Apeldoorn)
26 november
20.00 uur
Grote kerk
Elburg
Die Schöpfung - J. Haydn / arr. J. Hickman
Dirigent: Ilia Belianko (Gelders Oratoriumkoor)
29 oktober
20.00 uur
Gereformeerde Kerk
Ommen
Psalmen 42, 114 en 115 - F. Mendelssohn
Dirigent: Leendert Runia (Sallands Bachkoor)
10 december
19.30 uur
Julianakerk
Sassenheim
Messiah - G.F. Händel
Dirigent: Ilia Belianko (Voorhouts Kamerkoor)
10 december
20.00 uur
Hanzehof
Zutphen
Elias - F. Mendelssohn
Dirigent: Hans Lamers (Toonkunst Zutphen)
11 december
15.00 uur
Grote kerk
Edam
Weihnachts Oratorium (dl 1 en 3)- J.S. Bach
Magnificat - J. Kuhnau
Pastorale - F.O. Manfredini
Dirigent: Benjamin Bakker (ZangEdam)
18 december
15.00 uur
Dominicuskerk
Amsterdam
Weihnachts Oratorium - J.S. Bach
Dirigent: Gerrit Maas (KCOV Excelsior)
19 december
20.00 uur
RK Kerk
Joure
Weihnachts Oratorium - J.S. Bach
Dirigent: Jan Vermaning
(Noord Nederlands Kamerkoor)

Concertagenda 2023

Datum/tijd Locatie Programma
18 februari
20.00 uur
De Levensbron
Ridderkerk
Elias - F. Mendelssohn
Dirigent: Andre Vis (COV Mendelssohn)
18 maart
20.00 uur
Nieuwe Kerk
Groningen
Theresienmis en Nelsonsmis - J. Haydn
Dirigent: Leendert Runia (KOV Groningen)
19 maart
15.00 uur

Berkum
Bach in zessen
Dirigent: Leendert Runia (Sallands Bachkoor)
1 april
14.00 uur
Nieuwe Kerk
Katwijk aan Zee
Mattheus Passion - J.S. Bach
Dirigent: Marcel den Dulk (COK Halleluja)
1 april
19.00 uur
Musis
Arnhem
Mattheus Passion - J.S. Bach
Dirigent: Bas van de Heuvel (Toonkunst Arnhem)
1 april
20.00 uur
RK Kerk
Heerenveen
In Frjemdling in Jeruzalem - Gerben van der Veen
Dirigent: Gerben van der Veen (projectkoor)
2 april
14.00 uur
Musis
Arnhem
Mattheus Passion - J.S. Bach
Dirigent: Bas van de Heuvel (Toonkunst Arnhem)
2 april
15.00 uur
RK Kerk
Heerenveen
In Frjemdling in Jeruzalem - Gerben van der Veen
Dirigent: Gerben van der Veen (projectkoor)
2 april
19.30 uur
Hobbe van Beardtkerk
Joure
Mattheus Passion - J.S. Bach
Dirigent: Jan Vermaning
Kaarten: www.passievoordekunst.nl
(Nationaal Symfonisch Kamerorkest & Noord Nederlands Kamerkoor)
7 april
19.00 uur
Hanzehof
Zutphen
Mattheus Passion - J.S. Bach
Dirigent: Hans Lamers (Toonkunst Zutphen)
7 april
19.30 uur
Buitenkerk
Kampen
Mattheus Passion - J.S. Bach
Dirigent: Sander van Houten (Arise)
4 mei
20.30 uur
Adventskerk
Alphen aan de Rijn
Herdenkingsconcert - Requiem c minor - L. Cherubini
Dirigent: Andre Vis (Oratoriumkoor Alphen aan de Rijn)
4 mei
20.45 uur
RK Kerk
Joure
Herdenkingsconcert
Dirigent: Jan Vermaning
(Nationaal Symfonisch Kamerorkest & Noord Nederlands Kamerkoor)
27 oktober
20.00 uur
Basiliek
IJsselstein
Messiah - G.F. Händel
Dirigent: Bas van den Heuvel (COV IJsselstein)